Poslední aktivitou našeho lyžařského výcviku byl výjezd na Praděd.
Pestré dva dny prožili žáci ze třídy VIII. a III.
Ve čtvrtek 3. března se v naší škole uskutečnila přednáška pro rodiče našich žáků pedopsychiatra MUDr. Kateřiny Černekové.
Zdravá strava není otrava, ale potrava těla i ducha a pochutnání.
Dvěma úžasným držitelkám medailí ze zimních olympijských her v Pekingu - Martině Sáblíkové a Ester Ledecké vyrobili žáci upomínkový dáreček.
Milí žáci, máme tu 17. ročník naší tradiční soutěže! Letošní téma je Moje škola.