Ve čtvrtek 11. června se spojily třídy II, IV a VI a společně vyrazily na výlet do přírody.
Opět po roce jsme vyrazili na tradiční cyklovýlet na Meleček ke srubu SVČ Opava.
Dne 2. 6. proběhla v naší škole přednáška s názvem Hygiena rukou.
Předáním cen úspěšným účastníkům jsme uzavřeli 21. ročník Korespondenční výtvarné a literární soutěže, kterou naše škola každoročně pořádá pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.
V pondělí 1. června jsme v naší škole oslavili Den dětí.
Třída V. navštívila v rámci školního výletu v Praze nejmodernější Planetárium, které patří k největším na světě.