19. ročník soutěže Ministerstva vnitra ČR, to je aktivita, která se již po několik let stává výzvou jak pro žáky, tak i pro jejich pedagogy k vytvoření rozmanitých výtvarných děl.
Ve středu 1. června jsme oslavili Den dětí.
V tomto týdnu jsme navštívili společně s kamarády z IX. třídy městskou knihovnu, abychom pobesedovali na téma bajky a báje, pověsti a pohádky.
Pachatel se vrací na místo činu, i tak by se mohly formulovat naše výjezdy na stejné místo.
Děkujeme touto cestou Jonášovu spolku, z.s., konkrétně paní Konečné, za zakoupení krásného hmyzího domku na naši školní zahradu.
My jsme žáci VI. třídy,
pohyb – ten nám není cizí.
Ve středu spolu tělocvik máme,
rádi si ho užíváme.