Když k nám v roce 2012 Tomáš Kozák nastoupil, byl to vyplašený malý hošík plný očekávání.
Náš poslední školní týden bývá pestrý a bohatý nejen na tradiční akce. A nejinak tomu bylo i letos.
V pondělí 26. června absolvovalo několik našich žáků výlet do ZOO v polském městě Opole.
Natěšení a celí ve svátečním oblečení jsme ve čtvrtek 22. června navštívili představení „Popelka“ ve Slezském divadle.
Ve středu 21. června se konal celostátní Olympijský běh s T-Mobilem, na který se přihlásilo celkem 329 škol z ČR včetně naší školy.
ve středu 21. 6. jsme vzhledem k teplému počasí podnikli v rámci hodin tělesné výchovy výlet na kolech a tandemech spojený s koupáním ve Stříbrném jezeře.